Privatumo politika

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?
1.1 Valdytojas laikosi savo įsipareigojimų pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau – BDAR), rinkdamas ir tvarkydamas Jūsų asmens duomenis tik aiškiai apibrėžtais tikslais ir teisėtais pagrindais, atnaujindamas asmens duomenis, saugiai juos saugodamas ir sunaikindamas, nesurinkamas ir nesaugodamas per daug duomenų, bei užtikrindamas, kad būtų taikomos tinkamos techninės ir organizacinės priemonės asmens duomenų apsaugai.
1.2 Matyti El. parduotuvėje pateikiamą informaciją parduodamas prekes galite ir nesusikūrę paskyros. Tokiu atveju, Valdytojas renka Jūsų techninius naudojamos įrangos duomenis (tokius kaip įrangos modelis, ID).
1.3 Norėdami pirkti Valdytojo El. parduotuvėje siūlomas prekes Jūs galite susikurti paskyrą arba kiekvieną kartą pirkdamas iš naujo pateikti pirkimui būtinus duomenis, t.y. vardą, pavardę, el. pašto adresą, prekių pristatymo adresą bei telefono numerį.
1.4 Sutikdami su šia Privatumo politika bei pateikdami savo asmeninę, Jūs patvirtinate, kad suteikiate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis tam, kad suteiktumėme Jums El. parduotuvėje siūlomas prekes bei paslaugas.
1.5 Mes taip pat galime tvarkyti Jūsų duomenis, įskaitant el. pašto adresą, vardą, pavardę, El. parduotuvės rinkodaros tikslu.
1.6 Jūsų asmens duomenų rinkimo ir tvarkymo Valdytojų veikloje teisinis pagrindas yra su Jumis sudaryta sutartis dėl naudojimosi bei pirkimo El. parduotuvėje ir (arba) Jūsų laisvai pateiktas, konkretus, aiškus ir nedviprasmiškas sutikimas tokiam duomenų rinkimui ir tvarkymui.

2.0 AMŽIAUS RIBOJIMAS
2.1 Naudotis bei pirkti El. parduotuvėje maisto gaminius ir gaivius gėrimus, gali bet kokio amžiaus žmonės, kurie gali sudaryti tokio pirkimo sandorius.
Tuo atveju, jeigu esate jaunesnis nei 16 metų, prekių pirkimo atveju rekomenduojama pasitarti su savo tėvais ir (arba) globėjais.
Alkoholiniai gėrimai parduodami nuo 18 metų. Prieš atsiimant prekes privaloma pateikti asmens tapatybės dokumentą.

3.0 SLAPUKŲ („COOKIES“) NAUDOJIMAS
3.1 Naudodami slapukus, siekiame užtikrinti patogų naršymą jums. Vieni jų yra būtini kai kurių tinklapio skilčių veikimui, kiti – skirti rinkti informaciją ir naudoti statistiką, kad galėtumėme tobulinti tinklalapį ateityje. Seanso slapukai panaikinami iš karto po naršyklės uždarymo, nuolatiniai slapukai laikomi kompiuteryje tol, kol bus panaikinti ar baigsis jų galiojimo terminas.
3.2 Slapukai yra kelių tipų, vieni būtini užtikrinti tinkamą tinklalapio veikimą kiti yra skirti tobulinti tinklalapio veikimą:
3.3 Slapukai būtini tinklalapio veikimui:
Skirti atsiminti, kas buvo įdėta į pirkinių krepšelį
3.2.1 Funkciniai slapukai:
3.2.3 Skirti atsiminti jūsų prisijungimo duomenis
– Skirti užtikrinti jūsų duomenų saugumą ir prisijungimus
– Skirti užtikrinti nuoseklų tinklapio veikimą
– Skirti pagerinti tinklalapio veiklą
3.2.8 Slapukai yra naudojami šiems tikslams:
– Atpažinti jus, kaip vartotoją, kad neprireiktų rinkti pasikartojančios informacijos ateityje.
– Atpažinti kiek unikalių vartotojų naršo tinklapyje, tai padeda užtikrinti sklandų ir greitą jo veikimą.
– Išanalizuoti surinktą informaciją apie unikalių vartotojų naršymą, tai padeda tinklapio veikimą pritaikyti prie jūsų poreikių.
3.2.12 Šioje svetainėje yra naudojami ir „Google Analytics“ slapukai. Šie slapukai leidžia analizuoti tai, kaip naudojatės svetaine. Paprastai visa šių slapukų surinkta informacija perduodama ir saugoma „Google“ serveryje esančiame JAV. „Google Analytics“ slapukų dėka, mes galėsime įvertinti kaip yra naudojamasi svetaine, nustatyti svetainės aktyvumą ir pagal surinktus duomenis tobulinti jos veiklą. Jei norite, kad jūsų apsilankymo metu „Google Analytics“ slapukai nebūtų naudojami, galite atsisiųsti ir įsidiegti naršyklės papildinį, kurį rasite čia.
3.3 Jei nusprendėte atsisakyti slapukų, naudojantis tinklapiu, turime jus perspėti, kad kai kurios jo skiltys gali neveikti. Pavyzdžiui, pirkinių krepšelio paslauga gali neveikti sklandžiai.
3.4 Jei norite ištrinti ankstesnio apsilankymo metu jūsų kompiuteryje įdiegtus slapukus, savo naršyklėje ieškokite skilties „Pagalba“, kurioje rasite reikiamą informaciją.
3.5 Visą informaciją apie slapukus, kam jie naudojami, kaip juos valdyti ir ištrinti rasite tinklalapyje www.aboutcookies.org

4.0 KIEK LAIKO JŪSŲ INFORMACIJA BUS SAUGOMA?
4.1 Asmens duomenys, kuriuos tvarkome bet kokiam tikslui ar tikslams, negali būti laikomi ilgiau, nei yra reikalingi tam tikslui ar tikslams.
4.2 Tam, kad teiktumėme El. parduotuvės paslaugas, Jūsų pateikti duomenys bus saugomi 3 (tris) metus nuo to momento, kai pateikėte mums reikalingą informaciją arba paskutinį kartą panaudojote mūsų paslaugas.
4.3 Rinkodaros tikslais Jūsų pateikti duomenys bus saugomi 2 (dvejus) metus nuo to momento, kai pateikėte mums reikalingą informaciją, arba paskutinį kartą naudojate mūsų paslaugas, arba iki to momento, kai atsisakėte Jūsų duomenų tvarkymo rinkodaros tikslais.
4.4 Aukščiau nurodyti slapukai bus saugomi iki 2 metų nuo paskutinio apsilankymo svetainėje momento.
4.5 Mes dedame pagrįstas pastangas tam, kad užtikrintumėme Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Po to kai sueina atitinkamas duomenų saugojimo terminas, mes įsipareigojame Jūsų pateiktą informaciją sunaikinti.

5.0 JŪSŲ TEISĖS
5.1 Išskyrus tuos atvejus, kai BDAR ar atitinkami įstatymai nustato išimtis, Jūs turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:
5.1.1 Teisę susipažinti su savo asmens duomenimis. Jūs turite teisę kreiptis į Valdytoją su laisvos formos prašymu susipažinti su savo asmens duomenimis. Gavęs šį prašymą, Valdytojas Jums pateiks su Jumis susijusios informacijos kopiją, taip pat paaiškins kodėl ir kaip tvarko šią informaciją;
5.1.2 Teisę reikalauti, kad Valdytojas ištaisytų, papildytų ar ištrintų bet kokius Jūsų asmens duomenis, jei jie yra netikslūs arba nepilni;
5.1.3 Teisę reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti, kai Valdytojui nebereikia tokių duomenų saugoti („teisė būti užmirštam“);
5.1.4 Teisę apriboti duomenų tvarkymą, kai užginčijate duomenų tikslumą, tvarkymas yra neteisėtas ir Jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti, mums nebereikia duomenų jų tvarkymo tikslais, bet jų reikia teisiniams reikalavimams pareikšti ar vykdyti, arba, Jums paprieštaravus dėl duomenų tvarkymo, reikia laiko patikrinti, ar tvarkymo teisėtos priežastys yra viršesnės už Jūsų nurodytas priežastis;
5.1.5 Teisę prašyti pateikti Jums Jūsų asmens duomenis ir, jei įmanoma, perduoti šiuos duomenis tiesiogiai kitam duomenų valdytojui;
5.1.6 Teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, kai duomenų tvarkymas yra paremtas Jūsų sutikimu arba teisėto intereso egzistavimu;
5.1.7 Teisę nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi;
5.1.8 Teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos tarnybai pagal savo gyvenamosios ar darbo vietos adresą, taip pat pagal Valdytojo duomenų tvarkymo vietą, kas yra Lietuvos Respublika, arba įvykusio pažeidimo vietą. Lietuvoje ši tarnyba yra Valstybinė asmens duomenų apsaugos inspekcija.
5.1.9 Jūs turite teisę nurodyti, kad mes bet kuriuo metu nutrauktumėme Jūsų asmeninės informacijos naudojimą rinkodaros tikslais.
5.1.10 Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotu duomenų tvarkymu, įskaitant profiliavimą, grindžiamas sprendimas, dėl kurio Jums kiltų teisinės pasekmės arba kuris jums darytų didelį poveikį.
5.2 Atitinkami veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per trisdešimt (30) kalendorinių dienų nuo kreipimosi dienos. Informacijos teikimas gali būti atliekamas nemokamai ne dažniau kaip kartą per kalendorinius metus.
5.3 Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@laurus-restoranas.lt

6.0 TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS
6.1 Duomenų tvarkytojas užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą, jo sistemų bei veiklos tinkamumas yra patvirtintas atitinkamais ISO standartais bei pripažintas Europos Sąjungoje.
6.2 Jūsų asmens duomenys bus laikomi griežtai konfidencialiais ir bus pateikiami tik su Valdytoju sutartis sudariusiems paslaugų teikėjams. Informacija, kurią mes atskleidžiame trečiosioms šalims, nurodytoms žemiau, nėra perteklinė atsižvelgiant į šių trečiųjų šalių teikiamas paslaugas:
6.2.1 Tam, kad Valdytojas pristatytų Jūsų užsisakytas prekes, šis pasitelkia trečiuosius asmenis – kurjerius, kurie teikia prekių pristatymo paslaugas. Prekių pristatymo tikslu Valdytojas kurjeriams perduoda šiuos Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą bei prekių pristatymo adresą.
6.2.2 Tam, kad atliktumėte mokėjimus už savo pateiktus užsakymus, Jūs naudojatės trečiųjų šalių teikiamomis mokėjimo paslaugomis ir duomenis pateikiate atitinkamiems mokėjimų paslaugas teikiantiems asmenims. Atlikus mokėjimus, Valdytojas gauna tik informaciją, patvirtinančią, Jūsų mokėjimo atlikimą.
6.2.3 Tam, kad išsiųstumėme Jums naujienlaiškius, naudojame trečiųjų asmenų suteiktą „Mailerlite“ profesionalią naujienlaiškių siuntimo platformą.
6.3 Mūsų Privatumo politika galioja tik tada, kai valdote ir naudojatės El. parduotuve. Jei paliksite El. parduotuvę arba būsite nukreipti į trečiųjų šalių paslaugas, pvz., mokėjimo skiltį, mūsų Privatumo politika nebegalios ir nebus Jums taikoma.
6.4 Mes jokiu būdu neatsakome už kitų šalių tinklalapių ar programėlių turinį.

7.0 INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS
7.1 Mes stengiamės užtikrinti, kad mums pateikta informacija būtų konfidenciali, todėl, esant įprastam El. parduotuvės naudojimui, neturime teisės atskleisti Jūsų asmens duomenų kitiems duomenų gavėjams, jei to nereikia tinkamai įgyvendinti Valdytojo paslaugas ar apginti teisėtus interesus.
7.2 Jei pažeidžiate El. parduotuvės naudojimosi sąlygas arba, jei mūsų to reikalauja įstatymai, mes turime teisę atskleisti informaciją apie Jus kompetentingoms institucijoms. Mes galime atskleisti Jūsų asmens duomenis profesionaliems patarėjams, kurie yra pagrįstai reikalingi, norint gauti profesionalių patarimų, išnagrinėti ar apginti teisinius ginčus, tiek teismo procesuose, tiek administracinėse arba neteisminėse procedūrose.

8.0 PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI
8.1 Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo pakeisti šią Privatumo politiką. Bet kokie nauji pakeitimai įsigalioja nuo tada, kai jie yra paskelbti El. parduotuvėje, todėl Jūs turėtumėte reguliariai ją peržiūrėti.
8.2 Jei ši Privatumo politika bus atnaujinta, mes atsiųsime Jums pranešimą el. Paštu.
8.3 Jei mes sieksime panaudoti Jūsų asmens duomenis naujam tikslui, kuriam netaikoma ši Privatumo politika, prieš pradedant naujus tvarkymo veiksmus mes pristatysime pranešimą, paaiškinantį šį naują naudojimą, nurodysime atitinkamus tikslus ir tvarkymo sąlygas. Tais atvejais, jeigu reikės, mes sieksime gauti Jūsų išankstinį sutikimą dėl naujo asmens duomenų panaudojimo.

9. GINČŲ SPRENDIMAS
9.1 Bet koks ginčas, susijęs su Valdytoju, jo paslaugomis ir El. parduotuvės veikla, sprendžiamas derybomis tarp Jūsų ir Valdytojo, kreipiantis el. paštu info@laurus-restoranas.lt
9.2 Atsižvelgiant į tai, kad duomenų tvarkymas atliekamas Lietuvoje, Lietuvos Respublikos valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra laikoma atsakinga priežiūros institucija.
9.3 Jei ginčas patektų į teismą, būtų taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai, o ginčą nagrinėtų kompetentingas Lietuvos Respublikos teismas.

10. KONTAKTINIAI DUOMENYS
UAB Laurus ir ko.
Nepriklausomybės a. 3, Kaunas, 44320 Kauno m. sav.
Valdytojo el. pašto adresas duomenų apsaugos klausimais info@laurus-restoranas.lt 

Scroll to Top