„Laurus“ istorija

APIE MUS

Dažnai išgirstame klausimą, nuo ko prasidėjo mūsų skonių kelionė? Atsakymas labai paprastas – įkvėpti meilės skaniam maistui ir išskirtiniam restoranų dizainui visame pasaulyje, nusprendėme, jog tokį norime atidaryti ir Lietuvoje. Mūsų gastronomijos kelias prasidėjo dar 2018 m. įrengus patį pirmą „Laurus“ restoraną Kaune.

Prabangus restoranas-baras

LAURUS SOBORAS

Bėgant laikui supratome, jog savo restoranu, išskirtiniais skoniais, unikaliu interjeru norime džiaugtis su dar daugiau svečių, tad nusprendėme atidaryti dar vieną restoraną-barą miesto centre. Tikimės, jog ši vieta nepaliks abejingų ir sukvies gausų būrį lankytojų, kurie atras ne tik skanų maistą, ypatingus kokteilius, bet ir pajus tikrą miesto kultūrą.

Šventėms, pobūviams, vakarėliams

LAURUS KALANTOS

Pirmasis mūsų restoranas jau gerai žinomas ne tik kauniečiams, bet ir miesto svečiams įsikūręs Kalantos g. 49. Šiame restorane įkūrėme dvi prabangias pokylių sales, kuriose kviečiame paminėti asmenines šventes. Lankytojams pasiūlėme naujovę ir savo restoraną pavertėme „užsakomuoju“, kad kiekvienas norintis šventę susikurtų net ir savo namuose.

Šventiniai užkandžiai jūsų patogumui

LAURUS
E-PARDUOTUVĖ

Šalti vieno kąsnio užkandžiai gimtadieniui, įmonės vakarėliui, Kalėdoms ar tiesiog visai be progos – mūsų aistra ir daugelį metų vykdoma veikla, tad po keleto metų sėkmingo verslo nusprendėme atsidaryti ir savo internetinę parduotuvę www.e-laurus.lt, kurioje šventinius užkandžius klientai galėtų užsisakyti dar greičiau ir paprasčiau.

Scroll to Top